Tesa bant

HAKKIMIZDA

1991 yılında Mak. Y. Müh. C. Yaşar Eren ve Mak. Y. Müh. Enis Veryeri tarafından Türkiye'nin önde gelen jant ve akü üreticisi İnci Holding in de iştiraki ile İzmir'de kurulmuş olan firmamız, otomotiv servis ekipmanları ve sarf malzemeleri konusunda  ITW-Devilbiss, SPX - Tecnotest, Vosschemie-Car System, Concept, SurfACE, E.M.M-Colad,  Hamach, Speritex, Aeroglass, Trisk gibi dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye temsilciliklerini yapmaktadır.

Ayrıca İzmir merkez olmak üzere Batı Anadolu ve Akdeniz bölgelerinde Tesa, Teroson - Loctite, Kompaş ürünlerininde bayiliklerini de yapmaktadır.

Halen Türkiye´nin hemen her köşesinde kurmuş olduğumuz 400 ün üzerinde boya fırını, 70 e yakın kaporta tamir/ölçme sistemi, çeşitli araç kaldırma liftleri, öndüzen ve balans cihazları, gaz analiz, motor test cihazları ve diğer cihazlarımız için satış sonrası servis desteği vermekteyiz.

Satmış olduğumuz cihazlarla ilgili periyodik bakım, yedek parça temin ve değişim hizmeti, kullanacak olan elemanların eğitimleri, data, program ve eğitim güncelleştirmeleri de tarafımızdan yapılmaktadır.

Firmamız TSE ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir.